Типізація фігур не працює. Чому?

Сьогодні хочу відмовити тебе  від типізації власного тіла. А як тоді зрозуміти, який одяг пасує найбільше? Є кілька думок.

В мережі гуляє повно простих і складних схем/тестів, за якими можна визначити тип своєї фігури для того, аби прочитати рекомендації щодо фасонів штанів, спідниць та пальт. Але теорії Кібе, Ларсона та усякі там груші-моркви-яблука наразі на узбіччі уваги провідних стилістів. Чому? 

Бо ми живемо в епоху ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

А це значить, що кожне тіло ми розгядаємо:

  1.  тривимірно,
  2. досліджуємо тенденції набору ваги, структуру кістяка,
  3.  дивимося на фактуру шкіри, волосся, кольоротип,
  4. вивчаємо життєві обставини, культурний контекст, відчуття комфорту,
  5. а головне — аналізуємо все це у прив’язці до особистості людини.

Трохи складнувато, так? Але скажу чесно: кожна жінка знає про себе ВСЕ. Треба лише ставити правильні питання. Мій досвід спершу уроків макіяжу, роботи стилістом на зйомках, а тепер і консультацій зі стилю говорить: кожна з вас інтуїтивно обирає для себе дуже хороші варіанти кольору, відчуває форму, здатна проаналізувати рівень комфорту.

На жаль, в українській пострадянській культурі вважається що одяг — не головне, а витрачати на нього багато грошей та часу — марнотратство та поверховість. І це для мене дивно, бо сучасна людина живе вдягненою 99,9% часу… То як ми можемо бути байдужими до речей? ПАРАДОКС! До того ж національний одяг українців визнаний одним з найкрасивіших у світі. Повірте, в нас тут гарна генетика та історична пам’ять  і я вважаю, що нехтувати цим — ЗРАДА ПРОТИ СЕБЕ і СВІТОВОЇ МОДИ.

Тож як зрозуміти, які фасони, кольори, фактури тобі пасують? 

По-перше, читати мене. Я розказуватиму зрозуміло і поступово.

По-друге, прийняти той факт, що у XXI сторіччі, коли листи долітають до адресата за долі секунди, ми все ще продовжуємо користуватися напрацюваннями давніх греків, Леонардо Да Вінчі та класичної фізики щодо пропорцій, правила Золотого Перетину чи теорії світла, а ви все це знаєте! По-третє повірити, що ВСЕ В ТОБІ.

Ти вже знаєш свої кольори, фактури, фасони. Просто часто життєві обставини заважають приділяти собі ЧАС, на який заслуговує твоя особистість. Я розуватиму, які вправи можна робити, аби натренувати модну інтуїцію. Тоді, сподіваюся, оці  дурнуваті груші-патисони та стандартні схеми побудови базового гардероба полишать твою свідомість. БО ТИ  УНІКАЛЬНА!

Отак все просто. Обіймаю!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: