Формати Консультацій

Зробіть перший крок до неповторного стилю!

Ціль моєї роботи — ваша упевненість у зовнішньому вигляді.

Метод — віднайти унікальну естетику, показати сильні сторони і навчити іх підкреслювати так, щоб ви забули про слабкі і самостійно керували проектом «Мій Гардероб».

Цикл консультацій

Підійде вам, якщо ви хочете заглибитися у власну естетику, зрозуміти, що саме вам пасує і чому, чітко визначити ціль реформування гардероба. Кількість та частоту консультацій визначаєте Ви.

Після 3-4 зустрічей, за умови виконання домашніх завдань, ви вмітимете самостійно аналізувати, добирати речі, сомотужки керувати проектом «Мій гардероб».

880 грн./година

Аналіз Зовнішності

Буде корисним тим, хто хоче мати чітко прописані рекомендації, або переконатися у своїй правоті (чи виправити помилки) щодо того, на які силуети, фактури тканин, стилі звертати увагу при формуванні власного гардероба. Аналіз зовнішності — це шпаргалка, яку ви використовуватиме під час самостійного шопінгу.

2100 грн.

Розбір Гардероба

Розбір — це погляд сторонніми очима на вашу гардеробну ситуацію. Перезборка образів з існуючих речей та визначення чого бракує аби ваш зовнішній вигляд наближав вас до цілі.

Ця послуга можлива офлайн так і дистанційно.

3000 грн.


Іро! Дякую тобі! Я вийшла з дому вся на стильному. Все до усього пасує. Красиво і мені зручно. Дуже прокайфовала сьогодні вранці від одягання. Дякую!

Уляна Ходорівська, кар’єрна консультантка


Хочете змінити свій стиль, але не знаєте, з чого почати?
Напишіть мені в Telegram!
%d такие блоггеры, как: