Консультації зі стилю

800 грн./година

 • Ви хочете сформувати унікальний, неповторний стиль, який стане продовженням вашої особистості, буде вирізняти вас з поміж інших експертів, колег, жінок у вашому оточенні?
 • Ви прагнете до того, щоб процес одягання був легким та приємним?
 • Ви хочете заощадити гроші та час, уникаючи помилок під час шопінгу?
 • Ви мрієте, щоб ваш одяг був не лише модним, але й зручним, а гардероб компактним та функціональним?

Разом ми відповімо на питання:

 • чому вам складно купувати одяг та отримувати насолоду від свого відображення в дзеркалі?
 • які кольори, фактури та форми одягу, взуття, аксесуарів пасуватимуть саме вашій фігурі та обличчю,
 • що треба мати у шафі, аби роздратування «знов нема що носить» дало спокій вашим ранкам,
 • який одяг може найкраще підкреслити вашу особистість.

Ви не маєте купувати нові речі!

Проблема «нічого носить» не вирішується новими покупками. А чим?

Крок №1. Запит

Давайте визначимо що саме привело Вас до думки «Мені потрібен стиліст». Також анкета зможе прояснити питання щодо вашого модного бекграунда. Заповніть її!

* анкетування безкоштовне, ні до чого вас не зобов’язує, але може прояснити причини невдоволення власним гардеробом чи зовнішністю.


Спойлер
 • Для чого і для кого ви вдягаєтеся: для себе, для мами, для чоловіка, чи, може для сторонніх людей? На кого прагнете справити враження чи навпаки, що ховаєте під одягом?
 • Чи є у вас конкретні труднощі у стосунках із тілом/речами і у чому вони полягають. Можливо, ваш одяг не відповідає посаді або стилю життя або ви не купували речі останні три роки через зміну ваги, декрет тощо.
 • Ймовірно, у вас є уявлення про своє тіло, зовнішність, які заважають вам мати гардероб, на який ви заслуговуєте. Або так: вам подобаються усі ці красиві образи в інтернеті, але ви не розумієте, як підступитися до створення власного стилю? щоб не витрачати час на зустрічі, заповніть анкету 🙂

Після того, як ви заповните анкету, ми зустрічаємося онлайн, знайомимося. Я з’ясовую, чим конкретно можу допомгти, намічаємо шлях до автентичного стилю вашої мрії

Крок №2. Ресурси

На цьому етапі нам потрібно розібратися із ресурсами зовнішності і вашого гардероба. Цю зустріч, за можливості, бажано провести офлайн.

 1. переглянути вміст сезонного гардероба,
 2. зробити заміри тіла для того, аби виявити, диспропорції що викликають труднощі у підборі одягу.
 3. скласти карту кольорів вашої зовнішності, визначити контрастність тощо.
 4. визначитися із тим, які фактури тканин, щільність матеріалів, які стилі пасуватимуть вашому способу життя найбільше.
 5. можливо, к процесі роботи ми виявимо невідповідність зачіски вашій кінцевій меті. Потрібно поставитися до цього спокійно

я не раджу змінювати зовнішній вигляд стрімголов, бо це може призвести до особистого дискомфорту та нерозуміння з боку оточення.

Крок №3. Комплектація

На цьому етапі ми складаємо комплекти з наявного одягу і виявляємо, чого не вистачає в арсеналі. Я даю рекомендації щодо фасонів, силуетів, марок одягу, в яких ви можете поповнювати гардероб із комфортом та задоволенням. Все.

Що далі?

Я випускаю вас у вільне плавання. Ви можете радитися зі мною в режимі онлайн під час шопінгу (зустріч ми маємо призначити заздалегідь).

Чи хожу я по магазинах разом з вами?

Тільки у дуже складних випадках, коли вважаю, що напочатку ви самі не впораєтеся. Вважаю, що прогулянки по магазинах зі стилістом офлайн не виправдають себе у перспективі. Ви просто не навчитеся самостійно приймати рішення щодо власного зовнішнього вигляду. Зрештою стиль кожної з нас це те, що йде зсередини і я просто провідник, який допомогає вивільняти цю інформацію.


Хочете створити свій унікальний, функціональний гардероб?

Хочете зробити подарунок?

Придбайте подрузі, сестрі чи мамі подарунковий сертифікат на мої консультації.


%d такие блоггеры, как: